Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 121 m² 145.000 Euro (Rruga Hamdi Pepa)

 • 145.000€
, Rruga Hamdi Pepa

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 121 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualet
 • Ballkon
 • Kati 7
 • Pallat me 2 ashensore
 • 121.63 m2 bruto
 • Pallat i sapo përfunduar

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë pallatit me shigjeta dhe ka orientim perëndim.

Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…i-pepa-tirane/

ID: 49081

 • Address Rruga Hamdi Pepa
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate