Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 109 m² 97.000 Euro (Astir)

 • 97.000€
, Astir

Details

 • Price: 97.000€
 • Size: 109 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 109 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe është totalisht i rikonstruktuar, pjesërisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-astir-tirane-6/

ID: 44586

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate