Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 108 m² 86.400 Euro (Astir)

 • 86.400€
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 86.400€

Details

 • Price: 86.400€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Vilës L. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 108 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është bosh dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-astir-tirane/

ID: 43466

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate