Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 105 m² 168.000 Euro (Zogu i Zi)

 • 168.000€
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 168.000€

Details

 • Price: 168.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 7
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Zogu i Zi. Apartamenti ndodhet në katin e shtatë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 105 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, ambjenti i ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-zogu-i-zi-tirane-2/

ID: 45508

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate