Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 71 m² 71.000 Euro (Ali Demi)

 • 71.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 71 m² 71.000 Euro (Ali Demi)

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 71.000€

Details

 • Price: 71.000€
 • Size: 71 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe ka sipërfaqe 71.6 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga korridori, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-ali-demi-tirane/

ID: 43931

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate