Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 63 m² 48.000 Euro (Laprakë)

 • 48.000€
, Laprake
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 63 m² 48.000 Euro (Laprakë)

, Laprake
 • 48.000€

Details

 • Price: 48.000€
 • Size: 63 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695671181

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë dhe ka sipërfaqe 63 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet salloni ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Laprakë, Tiranë

ID: 37036

 • Address Laprake
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate