Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 170 m² 156.000 Euro (Rruga e Dibrës)

 • 156.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 170 m² 156.000 Euro (Rruga e Dibrës)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 156.000€

Details

 • Price: 156.000€
 • Size: 170 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 170 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është bosh. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma, dy tualete dhe disponon një verandë prej 50 m2. Orientimi që ka bën të mundur që të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti është në proçes hipotekimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

ID: 30310

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate