Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 136 m² 97.000 Euro (Rruga Agon)

 • 97.000€
, Rruga Agon, Bylis, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
shitje
, Rruga Agon, Bylis, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 97.000€

Details

 • Price: 97.000€
 • Size: 136 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1+ verandë pranë Ardenos. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 106 m2 plus 30 m2 verandë. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe orientim jug-perëndim. Apartamenti është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare, një ballkon, verandën dhe pjesa e taracës e cila është e shtruar me pllaka dhe është e shfrytëzueshme. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21rruga-agon-tirane/

ID: 33587

 • Address Rruga Agon, Bylis, Shehu (Mëzez), Kashar, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate