Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 120 m² 310.000 Euro (Qender)

 • 310.000€
, Qender

Details

 • Price: 310.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Turdiu Center në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 120 m2. Apartamenti ka arredim luksoz, mjaft cilësor dhe përbëhet korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete si dhe një ballkon i bollshëm. Apartamenti është i pajisur me sistem kamerash dhe alarmi që komandohen nëpërmjet celularit. Ngrohja e të gjitha dhomave bëhet nërmjet sistemit chiller qëndror në tavan. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara dhe për një vizitë në ktë pronë mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 43522

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate