Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 110 m² 220.000 Euro (Kopshti Zoologjik)

 • 220.000€
, Kopshti Zoologjik

Details

 • Price: 220.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Tualete
 • Ballkon
 • Kati 6
 • Ashensor
 • 110 m2 (98 neto)

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet te Rruga Haxhi Brari dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…logjik-tirane/

ID: 49035

 • Address Kopshti Zoologjik
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate