Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 102 m² 75.000 Euro (Rruga e Dibrës)

 • 75.000€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 102 m² 75.000 Euro (Rruga e Dibrës)

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibres
 • 75.000€

Details

 • Price: 75.000€
 • Size: 102 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 përballë Ministrisë së Mbrojtjes te Rruga e Dibrës. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 102 m2. Apartamenti është totalisht i mobiluar, përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga e Dibrës, Tiranë

ID: 34578

 • Address Rruga e Dibres
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate