Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 101 m² 95.000 Euro (Rruga Asim Vokshi)

 • 95.000€
, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 95.000€

Details

 • Price: 95.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 përballë Harry Fultz. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati pa ashensor të vitit 2000 dhe ka sipërfaqe 101.6 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i investuar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-asim-vokshi-tirane/

ID: 43388

 • Address Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate