Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 86.000 Euro (Astir)

 • 86.000€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 6, 100 m² 86.000 Euro (Astir)

6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir
 • 86.000€

Details

 • Price: 86.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e gjashtë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, ka orientim lindje dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

ID: 34200

 • Address Astir
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate