Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 98 m² 88.900 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 88.900€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 88.900€

Details

 • Price: 88.900€
 • Size: 98 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696839432

Features

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Pediatrisë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë banim të një pallati në ndërtim e sipër dhe ka sipërfaqe 98.8 m2. Apartamenti përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-kongresi-i-manastirit-tirane-3/

ID: 43659

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate