Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 90 m² 90.000 Euro (Rruga Tefta Tashko Koço)

 • 90.000€
, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje
, Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Pazarit të Ri. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-tefta-tashko-koco-tirane-2/

ID: 38331

 • Address Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate