Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 78 m² 120.000 Euro (Rruga e Durrësit)

 • 120.000€
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
shitje
, Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 78 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon (i mbyllur)
 • Kati 5
 • 77.9 m2
 • I Mobiluar

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet pranë Ambasadave në pallat ekzistues dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

 • Address Rruga e Durrësit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate