Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 77 m² 52.000 Euro (Fresku)

 • 52.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 77 m² 52.000 Euro (Fresku)

, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 52.000€

Details

 • Price: 52.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 në rrugën e Dajtit te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 77 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-fresku-tirane-4/

ID: 34114

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate