Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 67 m² 119.000 Euro (Myslym Shyri)

 • 119.000€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 119.000€

Details

 • Price: 119.000€
 • Size: 67 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie dhe Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • 2 Ballkone
 • Tualet me Dritare
 • Kati 5
 • Pallat ekzistues
 • 67.2 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti shitet bosh, është i investuar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-shyri-tirane/

ID: 48784

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra