Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 139.500 Euro (Qender)

 • 139.500€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 139.500 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 139.500€

Details

 • Price: 139.500€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Shitet apartament 2+1 në Qendër. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt, me fasadë të ventiluar dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Qendër, Tiranë

ID: 34043

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate