Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 130 m² 156.000 Euro (Shkolla e Baletit)

 • 156.000€
, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 130 m² 156.000 Euro (Shkolla e Baletit)

, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 156.000€

Details

 • Price: 156.000€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 130 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ka orientim perëndim, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-shkolla-e-baletit-tirane-2/

ID: 44173

 • Address Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate