Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 140.000 Euro (Laprakë)

 • 140.000€
, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
shitje
, Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 në Laprakë. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 125 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartameni disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-laprake-tirane/

ID:46099

 • Address Laprake, Rruga Dritan Hoxha, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate