Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 125.000 Euro (Rruga e Kavajes)

 • 125.000€
6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 125 m² 125.000 Euro (Rruga e Kavajes)

6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji, Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 125.000€

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 125 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 në rrugën e Kavajës pranë policisë bashkiake. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 125 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e organizuar nga salloni ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Orientimi që ka bën të mundur që të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës, apartamenti mund te adaptohet dhe në dy 1+1. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-e-kavajes-tirane-5/

ID: 30474

 • Address Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Pallati me Shigjeta / Delijorgji

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate