Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m² 87.000 Euro (Fresku)

  • 87.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 120 m² 87.000 Euro (Fresku)

, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • 87.000€

Details

  • Price: 87.000€
  • Size: 120 m²
  • Rooms: 3
  • Bathrooms: 2
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Kati: 5
  • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor, ka orientim jug dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

ID: 34159

  • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate