Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 114 m² 108.000 Euro (Astir)

 • 108.000€
, Astir

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 114 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Astir. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 114 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete (një me dritare) dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 2+1, Astir, Tiranë

ID: 44521

 • Address Astir
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate