Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 112 m² 85.000 Euro (Rruga 5 Maji)

 • 85.000€
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 112 m² 85.000 Euro (Rruga 5 Maji)

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 85.000€

Details

 • Property ID: 54004
 • Price: 85.000€
 • Property Size: 112 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Property Type: Apartament
 • Property Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga 5 Maji. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 112 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe dy tualete me dritare. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, Tiranë

ID: 32247

 • Address Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate