Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 108 m² 140.400 Euro (Selvia)

 • 140.400€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 108 m² 140.400 Euro (Selvia)

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 140.400€

Details

 • Price: 140.400€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga e Dibrës te Selvia. Apartamenti ndodhet në katin e pestë dhe ka një sipërfaqe totale 108 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe shitet bosh. Apartamenti është i organizuar në tre dhoma, dy tualete dhe tre ballkone. Orientimi Jug Perëndim bën të mundur që të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Selvia, Tiranë

ID: 30321

 • Address Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate