Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m² 165.000 Euro (Qender)

 • 165.000€
9 Qender, Qender
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m² 165.000 Euro (Qender)

9 Qender, Qender
 • 165.000€

Details

 • Price: 165.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 069651000

Description

Shitet apartament 2+1, në qendër mbrapa 9-katsheve. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 105 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt, është e organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete me aspirim dhe ballkonin. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…qender-tirane/

ID: 29853

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate