Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m² 120.000 Euro (Don Bosko)

 • 120.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Don Bosko, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 105 m² 120.000 Euro (Don Bosko)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Don Bosko, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 120.000€

Details

 • Price: 120.000€
 • Size: 105 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Don Bosko. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 105 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe mund të adaptohet dhe në 3+1 pasi njëra dhomë përdoret si depo. Apartamenti përbëhet nga salloni ndenjes sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete (një me dritare) dhe një ballkon. Orientimi që ka bën të mundur që të jetë i ndriçuar gjatë gjithë ditës. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-don-bosko-tirane/

ID: 30548

 • Address Don Bosko, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate