Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 101 m² 178.000 Euro (Rruga Qemal Stafa)

 • 178.000€
, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 101 m² 178.000 Euro (Rruga Qemal Stafa)

, Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 178.000€

Details

 • Price: 178.000€
 • Size: 101 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Prokurorisë së Përgjithshme. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 101.47 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje, disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe shitet pjesërisht i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-qemal-stafa-tirane/

ID: 44026

 • Address Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate