Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m² 90.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

 • 90.000€
11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 100 m² 90.000 Euro (Rruga Dritan Hoxha)

11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana, Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha, Tiranë

ID: 38516

 • Address Rruga Dritan Hoxha, Lapraka, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 11 Laprake / Spitali ushtarak / Dogana

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate