Shitet apartament 3+1 te Rruga Hoxha Tahsim. Apartamenti ndodhet në katin e pestë të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 100 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 3+1, Rruga Hoxha Tahsim, Tiranë

ID: 44702