Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 96 m² 89.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 89.000€
, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 96 m² 89.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 89.000€

Details

 • Price: 89.000€
 • Size: 96 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 pranë Gjimnazit Çajupi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 96 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes, ambjenti i gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-kongresi-i-manastirit-tirane-2/

ID: 43371

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate