Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 92 m² 97.000 Euro (Petro Nini)

 • 97.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Petro Nini, Rruga Dëshmorët e 4 Shkurtit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 92 m² 97.000 Euro (Petro Nini)

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Petro Nini, Rruga Dëshmorët e 4 Shkurtit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 97.000€

Details

 • Price: 97.000€
 • Size: 92 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 (mundësi konvertimi në 3+1) në rrugën Margarita Tutulani pranë gjimnazit ”Petro Nini Luarasi”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues me sipërfaqe 92 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është i organizuar në një sallon ndënje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete. Apartamenti ka orientim lindje dhe shitet bosh. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni

Shitet, Apartament 2+1, Gjimnazi ”Petro Nini”, Tiranë

ID: 33920

 • Address Petro Nini, Rruga Dëshmorët e 4 Shkurtit, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate