Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 65.000 Euro (Ali Demi)

 • 65.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 65.000 Euro (Ali Demi)

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 65.000€

Details

 • Price: 65.000€
 • Size: 87 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi pranë shkollës ”Kushtrimi i Lirisë”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati pa ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 90 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një ballkon dhe një tualet me dritare. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë

ID: 31823

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate