Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 140.000 Euro (Myslym Shyri)

 • 140.000€
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 140.000€

Details

 • Price: 140.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues me tullë të kuqe dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga dhoma e ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-myslym-shyri-tirane-2/

ID: 44709

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate