Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 108.000 Euro (Kompleksi Panorama)

 • 108.000€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 90 m² 108.000 Euro (Kompleksi Panorama)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 pranë shkollës “Harry Fultz”. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 90 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe shitet bosh. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Panorama, Tiranë

ID: 33709

 • Address Kompleksi Panorama
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate