Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 88 m² 125.000 Euro (Pazari i Ri)

 • 125.000€
, Pazari i Ri

Details

 • Price: 125.000€
 • Size: 88 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 te Pazari i Ri. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 88 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-pazari-i-ri-tirane-5/

ID: 38410

 • Address Pazari i Ri
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate