Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 79 m² 73.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

 • 73.000€
1 Poligrafiku / Autotraktoret, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 79 m² 73.000 Euro (Rruga Kongresi i Manastirit)

1 Poligrafiku / Autotraktoret, Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 73.000€

Details

 • Price: 73.000€
 • Size: 79 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament, magazine
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1, te Rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt dhe ka një sipërfaqe totale prej 79 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, përbëhet nga një sallon ndenje sëbashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor, orientimi qe ka i mundëson ndriçim natyral dhe shitet i mobiluar. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Kongresi i Manastirit , Tiranë

ID: 30076

 • Address Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Poligrafiku / Autotraktoret

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate