Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 77 m² 155.000 Euro (Sheshi Willson)

 • 155.000€
, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
shitje
, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 155.000€

Details

 • Price: 155.000€
 • Size: 77 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet me dritare
 • Ballkon
 • Kati 4
 • Pallat Ekzistues
 • 77 m2 neto
 • Totalisht i investuar

Cilësime të tjera:
Apartamenti ka orientim veri-lindje-perëndim dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…lson-tirane-2/

ID: 47738

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate