Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 72 m² 78.000 Euro (Ali Demi)

 • 78.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 72 m² 78.000 Euro (Ali Demi)

, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 78.000€

Details

 • Price: 78.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Shitet apartament 2+1 në Ali Dem. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 72 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga korridori, salloni, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë

ID: 44229

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate