Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 72 m² 55.000 Euro (Ali Demi)

 • 55.000€
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
shitje
, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 55.000€

Details

 • Price: 55.000€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi pranë Fax News. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati parafabrikat dhe ka sipërfaqe 72 m2 neto. Apartamenti përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjies me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Cmimi është i padiskutushëm dhe nuk shitet me kredi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë

ID: 46178

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate