Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 66 m² 90.000 Euro (Xhamlliku)

 • 90.000€
, Xhamlliku

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 66 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695777733

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualete me dritare
 • Ballkon
 • Kati 4
 • Pallat Ekzistues
 • 66.5 m2

Cilësime të tjera:
Apartamenti ndodhet te Sheshi Shtraus, është i mobiluar dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…mlliku-tirane/

ID: 49548

 • Address Xhamlliku
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate