Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 65 m² 105.000 Euro (Bulevardi Zogu I)

 • 105.000€
, Bulevardi Zogu I

Details

 • Price: 105.000€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Shitet apartament 2+1 te Bulevardi Zogu I, pranë Ministrisë së Drejtësisë. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe 65 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet me dritare dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-bulevardi-zogu-i-tirane-3/

ID: 46363

 • Address Bulevardi Zogu I
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate