Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 200 m² 150.000 Euro (Fresku)

 • 150.000€
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje
, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 200 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Shitet apartament 2+1 plus dy poste parkimi te Fresku në Rrugën e Dajtit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 200 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe përbëhet nga korridori shpërndarës, dhoma e ndenjies, ambjenti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, një tualet dhe verandë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

ID: 44294

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate