Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 167 m² 300.000 Euro (Rruga Faik Konica)

 • 300.000€
2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 167 m² 300.000 Euro (Rruga Faik Konica)

2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300.000€

Details

 • Price: 300.000€
 • Size: 167 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga Faik Konica. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale prej 167 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë, me kubaturë të rregullt dhe është e mobiluar. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit i veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkonin e bollshëm. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor dhe mund të jepet me qera 1300 euro/muaj. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_pr…konica-tirane/

ID: 29872

 • Address Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Piramida / ETC / TVSH / Stadiumi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate