Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 129 m² 123.000 Euro (Ali Demi)

 • 123.000€
1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 129 m² 123.000 Euro (Ali Demi)

1 Ali Demi / Tregu Elektrik, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 123.000€

Details

 • Price: 123.000€
 • Size: 129 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Ali Demi. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 129 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, kubaturë të rregullt dhe është i organizuar në një sallon ndenje sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tiranë

ID: 34095

 • Address Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 1 Ali Demi / Tregu Elektrik

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate