Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 120 m² 67.000 Euro (Fresku)

 • 67.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 120 m² 67.000 Euro (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 67.000€

Details

 • Price: 67.000€
 • Size: 120 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në Fresk. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 120 m2. Apartamenti ka organizim mjaft të mirë, ka kubaturë të rregullt dhe orientim jug. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe një verandë. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

ID: 34811

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate