Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 117 m² 125.000 Euro (Stacioni Trenit)

 • 686.341.364€
, Stacioni i Trenit
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 117 m² 125.000 Euro (Stacioni Trenit)

, Stacioni i Trenit
 • 686.341.364€

Details

 • Price: 686.341.364€
 • Size: 117 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Shitet apartament 2+1 te Stacioni i Trenit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 117 m2. Apartamenti përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti ka orientim jug-lindje dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-stacioni-i-trenit-tirane-3/

ID: 43689

 • Address Stacioni i Trenit
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate