Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 110 m² 150.000 Euro (Rruga 4 Dëshmorët)

 • 150.000€
, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
shitje
, Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • 150.000€

Details

 • Price: 150.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Shitet apartament 2+1 te Rruga 4 Dëshmorët. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensore dhe ka sipërfaqe 110 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni ndenjies sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, një tualet dhe dy ballkone. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/shitet-apartament-21-rruga-4-deshmoret-tirane/

ID: 45674

 • Address Rruga 4 Dëshmorët, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate