Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 107 m² 63.000 Euro (Fresku)

 • 63.000€
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
shitje

Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 107 m² 63.000 Euro (Fresku)

3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 63.000€

Details

 • Price: 63.000€
 • Size: 107 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament, shtepi
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Shitet apartament 2+1 në rrugën e Dajtit te Fresku. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pallati me ashensor dhe ka një sipërfaqe totale 107 m2. Shtëpia ka organizim mjaft të mirë dhe përbëhet nga salloni mjaft i bollshëm sëbashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe një ballkon. Apartamenti shitet bosh, orientimi që ka bën të mundur që apartamenti të jetë i ndriçuar përgjatë ditës. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Shitet, Apartament 2+1, Fresku, Tiranë

ID: 31042

 • Address Fresku, Qesarak (Linsa), Tirana Municipally, Dajt, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate